Obljetnica mature

U subotu, 8. studenog u 16. sati, u zgradi SŠ Ambroza Haračića, u kabinetu za nautiku,

ODRŽAN  JE   SAT  RAZREDNIKA  4. NB  RAZREDA GENERACIJE 1988./89.,

POVODOM 25. OBLJETNICE MATURE

Prisutnih je bilo 12 učenika od nekadašnjih 20.

Prozivka  je počela imenikom nautičara.

Esad Beriša je  svima poslao pozdrave s broda u blizini Roterdama .

Roberto Cavedoni, uspješni malološinjski obrtnik , vjeruje kako će ,ovako sretan, živjeti najmanje 95 godina.

Danijel Crnović najvećim ciljem drži  izvesti svojih dvoje djece izvesti na pravi put.

Ana Grubješić, jedina djevojka toga razreda, je umirovljenica MUP-a gdje je radila na odjelu za kriminalistiku  i  na odjelu za strance.

Saša Kranjčec plovi na strancu od završetka srednje škole. Radi u Nigeriji i zadovoljan je svojim životom iako živi pomoračkim, životom odvojenim od obitelji.

Zoran Matušan živi u Lošinju i malo govori .

Anđelko Petrinić je upravitelj Županijske lučke uprave Krka, a zbog toga i obitelji drži da živi lijep život.

Mario Maljić se bavi staklarskim obrtom i živi s obitelji u Lošinju.

Slobodan Milunović je bolji učenik nego za vrijeme školovanja, fanatično voli glazbu(stara ljubav) , prema ideologiji  vegan , zadovoljan  je svojim životom.

Valter Stopar vozač je  sanitetskog vozila i živi u Lošinju.

Boris Živković živi u Cresu  u sretnom braku.

Aleksandar Krstačić živi u Cresu i na Bahamima. Posao mu omogućava puno slobodnog vremena u kojemu uživa. Često posjećuje Floridu. Obiteljski uspješan.

Arsen Ivanić je umirovljenik MUP-a. Planira putovati i više brinuti o zdravlju.

Saša Ranac radi kao vatrogasac i živi u Lošinju.

Poslije vesele prozivke  pune duhovitih dosjetki i sjećanja uslijedilo je druženje uz večeru u restoranu Veli  žal.

Snimio Enes Rizvić