Dodjela nagrada Poslovna izvrsnost u turizmu TZG Malog Lošinja

U Muzeju Apoksiomena, u petak, 27.9.2024. održana je svečanost dodjele nagrada Poslovna izvrsnost u turizmu TZG Malog Lošinja na kojoj su nagrađeni učenici i nastavnici naše Škole.

Nagradu su dobili:

1. izvrsni učenici koji su postigli uspjehe na natjecanjima

Barbara Antonia Molaro, 4. NB, Državno natjecanje, World SkillsCroatia natjecanje, održano u svibnju u Zagrebu, disciplina Pomorska nautika, osvojeno 1. mjesto, mentor Renato Dudić, prof.

Egon Kamalić, 4HTT, Državno natjecanje World SkillsCroatia natjecanje, održano u svibnju u Zagrebu, disciplina Turistička destinacija, osvojeno 9. mjesto, mentorica Patricija Tomich, prof.

2. nagradu za promociju Lošinju

za snimanje filma „ Mama „ , voditeljica č.Ružica Dodig, u Karlovcu u rujnu, održana je 29. Filmska revija mladeži i 17. Four River Film Festival, u organizaciji Hrvatskog filmskog saveza i Kinokluba Karlovac. Filmski uradak „Mama” naših učenika osvojio je srca publike i dobio službenu Nagradu publike. Stihove i izvedbu pjesme potpisuje Ante Baričević Štavlić, glazbeni aranžman Nikola Janković, kameru Katarina Begić Leonardo Desanti i Oliver Bižaca, a video montažu Nika Maros.

projekt ŠIZ -a (S) jedi 5!, u sklopu fakultativne nastave Škola i zajednica, voditeljica Barbara Šurlina Bilić. Petog petka u petom mjesecu na 5 različitih lokacija u 5 sati popodne uz 5 zalogaja održao se događaj koji je spoj ukusne hrane, prekrasne prirode, dobrog zvuka i sjajne atmosfere. Degustirala se bogata ponuda Lošinjskih ugostiteljskih objekata uz glazbu iz razdoblja između 1940. do 2010. godine, i na kraju zabava uz dj-a.

Čestitamo nagrađenim učenicima i njihovim mentorima!