Pomorci proslavili 10 godina mature

U petak, 16. kolovoza 2024. su u klupe nautičkog kabineta opet sjeli učenici koji su pomorska zanimanja završili školske godine 2013./2014.

Učenici i učenice iz te generacije su bili pomorski nautičari: Marin Baljak, Stiven Beg, Daria Damijanjević, Klementina Dodig, Mario Fišter, Emili Higl, Magdalena Hirsch, Rikardo Jagnjić, Irma Kajdić, Marin Kajkara, Melita Nanić, Mateo Samardžić, Rebeka Sokolić i Rebeka Škoda te tehničari za brodostrojarstvo: Izak Jeremić, Tara Šaponja i Anton Toić.

Iako dio bivših učenika nije mogao doći radi službenih ili obiteljskih obaveza, prisjetili su se mnogih dogodovština, a najzabavnije je bilo baciti pogled u stare školske dnevnike koje je prolistala razrednica tadašnjeg 4.NB razreda, prof. Aldina Burić.

Nakon evociranja uspomena i obaveznog fotografiranja u školi, susret je nastavljen u restoranu “Dalmacija” a zajednički zaključak glasi: “Vidimo se za pet godina!” Do tada želimo svima puno uspjeha u radu i sreće u privatnom životu!