Svečana dodjela svjedodžbi maturantima

U ponedjeljak 8. srpnja 2024. godine u 9.00 sati u holu naše Škole održana je svečanost dodjele svjedodžbi maturantima. Srednju strukovnu školu završilo je 30 učenika, a 19 učenika opće gimnazije svoje srednjoškolsko obrazovanje završava uspješno položenom državnom maturom iz tri obvezna predmeta.

Maturante su  pozdravile  i čestitale na uspješnom završetku srednjoškolskog obrazovanja gradonačelnica Grada Malog Lošinja gđa. Ana Kučić  i naša ravnateljica gđa. Jelena Bralić.

Svjedodžbe o završenom 4. razredu i svjedodžbe o završnom radu za zanimanja hotelijersko – turistički tehničar, pomorski nautičar i  tehničar za brodostrojarstvo maturantima su uručile njihove razrednice profesorice Patricija Tomich i Daniela Mužić, a svjedodžbe završenog četvrtog razreda uručila je gimnazijalcima  njihova razrednica profesorica Sunčana Dundov.

Uspješnim maturantima nagrade je podijelila ravnateljica škole.

Za odličan uspjeh i uzorno vladanje postignut kroz sve četiri godine školovanja nagrađeni su:

• hotelijersko-turističke tehničarke – Anesa Abdija i Nikolina Opačić
  • gimnazijalci i gimnazijalke – Nika Maros, Roko Muskardin, Elena Picinić, Aurora Stipanov, Martina Škoda i Stela Vlašić
  • pomorski nautičar – Vinko Banković i pomorska nautičarka – Barbara Antonia Molaro

Za sudjelovanje na državnim natjecanjima nagrađeni su:

• Barbara Antonia Molaro – za osvojeno 1. mjesto  na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2024. u natjecateljskoj disciplini Pomorska nautika
  • Egon Kamalić – za sudjelovanje na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2024. u natjecateljskoj disciplini Turistička destinacija

Za sudjelovanje na županijskim natjecanjima nagrađeni su:

• Antonio Andrijčić – za sudjelovanje na Međužupanijskom natjecanju WorldSkills Croatia  2024. održanom u Crikvenici u disciplini Poslovanje recepcije hotela
  • Anesa Abdija  – za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
  • Ema Vidović  –  za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika

Nagrađeni maturanti za uspješno sudjelovanje u ekipnom natjecanju iz matematike – MAT liga

• Roko Muskardin i Adam Pahljina Hernandez

Nagrađene maturantice za osvojeno 3. mjesto na županijskom natjecanju u odbojci:

• Hana Krsmanović , Lara Krsmanović, Barbara Antonia Molaro i Nina Romić

Za sudjelovanje na županijskom natjecanju u košarci nagrađen je:

• Jerko Kovačević

U glazbenom dijelu pokazan je video naše školske filmske skupine Just the two of us. U ovom glazbenom broju sudjelovali su i naši maturanti, a razrednice su pripremile  prezentaciju s 89 slajdova koja je podsjetila maturante na trenutke provedene u školi.

Program je vodila učenica 3.h razreda Nika Valendžić.

Drage naše maturantice i maturanti, želimo vam puno sreće i uspjeha

u kreiranju vašeg životnog puta,

„Ne sanjaj svoj život, nego živi svoje snove.“